Učitavanje..
Milord

O NAŠEM TIMU

Jedan od najvažnijih resursa koji je značajno doprineo svim našim dostignućima do sada je naš tim profesionalaca koji su posvećeni svakodnevnom poslovanju i strastveni u svemu što rade. Pošto je svaki uspeh naših zaposlenih korak napred, mi stalno investiramo u znanje i razvojne programe.

Milord predstavlja tim ljudi sa velikim iskustvom u ovoj oblasti transporta, koji imaju potrebne sertifikate i kvalifikacije. Za nove zaposlene, obezbedili smo obimne programe teorijskih i praktičnih obuka..


MENADŽMENT KOMPANIJE


Ragib Redžović

Vlasnik

E-mail: ragib@milord.rs

Hasan Redžović

Generalni direktor

E-mail: hasan@milord.rs

LOGISTIKA


Sead Hamidović

Logistika

E-mail: sead@milord.rs
Tel.: +381 63 610 812

Arslan Dervišević

Logistika

E-mail: arslan@milord.rs
Tel.: +381 63 613 613

Jasmina Slezović

Logistika

E-mail: jasmina@milord.rs
Tel.: +381 64 905 6737

Mesud Redžović

Logistika

E-mail: mesud@milord.rs
Tel.: +381 64 6426062

Edib Hamzagić

Logistika

E-mail: edib@milord.rs
Tel.: +381 65 905 6758

Kemal Međedović

Logistika

E-mail: kemal@milord.rs
Tel.: +381 63 861 7761

Anel Mavrić

Logistika

E-mail: anel@milord.rs
Tel.: +381 65 905 6777

DEPARTMAN ZA RAČUNOVODSTVO I FINANSIJE


Rešad Ćorović

Šef odeljenja za finansije

E-mail: resad@milord.rs
Tel.: +381 64 0313808

Dženan Ćorović

Finansije

E-mail: dzenan@milord.rs
Tel.: +381 66 95 95 000

Enes Ljajić

Finansije

E-mail: enes@milord.rs
Tel.: +381 64 6430537

Ukoliko želite da se pridružite Milord timu, da budete deo naše filozofije i ako delite istu strast za ovu vrstu transporta, pošaljite nam svoj CV na office@milord.rs. Vaši podaci će biti registrovani u našoj bazi podataka i u slučaju slobodnih radnih mesta, naša kadrovska služba će Vas kontaktirati.

DENIM DEPARTMAN


Mirza Slezović

Šef odeljenja za denim

E-mail: mirza@milord.rs
Tel.: +381 63 6789 10

1976
Zadovoljnih klijenata
9876350
Kilometara
42
Kamiona
60
Zaposlenih
Vrh strane